Çalışan gelişimini en önemli önceliklerinden biri olarak belirleyen AstraZeneca Türkiye, “Gelişim Kampanyası” etkinliklerini 13-16 Eylül tarihleri arasında alanında uzman konuk konuşmacılarla online olarak gerçekleştirdi.

AstraZeneca Türkiye, ilk kez 2015’te başlattığı ve yılda bir organize ettiği Gelişim Kampanyalarının bir yenisini daha gerçekleştirdi. 13-16 Eylül tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilen etkinliklerde kurum içi ve kurum dışı konuşmacıların katılımıyla düzenlenen canlı yayın ve oturumlarda, Yaşam Boyu Öğrenmek, Dijital Olmak, Kariyerin Geleceğini Şekillendirmek, Yüksek Performansa Odaklanmak konularına değinildi.

AstraZeneca Türkiye çalışanları dört gün boyunca alanında uzman isimlerden iletişim becerilerinden liderliğe ve dünya insanı olmaktan yapay zekaya kadar geniş yelpazedeki konularda ilham veren konuşmalar dinlediler. AstraZeneca çalışanları da özel ilgi alanları ve gelişim yolculuklarıyla ilgili deneyimlerini düzenlenen canlı yayınlar aracılığı ile tüm çalışanlarla paylaştılar.

AstraZeneca Gelişim Kampanyası 2021 etkinliklerinde şu isimler konuşmacı olarak yer aldı, Evrim Ağacı Kurucusu & Bilim Anlatıcısı Çağrı Mert Bakırcı – “Yapay Zeka, Öğrenmeyi Öğrenebilir mi?”, Socrates Dergi Genel Yayın Yönetmeni & Spor Yorumcusu Caner Eler – “Kriz Zamanlarında Sakin ve Farklı Düşünme”, Uzman Psikolog & Yazar Zeynep Selvili – “Öz Şefkat”, SAP Global Amaç ve Sürdürülebilirlik Pazarlaması Direktörü Dr. Erdem Aksakal – “Teknolojinin Dönüşümü ve İş Hayatında Anlam”, Strateji ve İnovasyon Danışmanı / Google Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Pazarlama Eski Direktörü Mustafa İçil – “Kriz Dönemlerinde Kurumsal Çeviklik”.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz