• Bayer, tarım üreticileri için geliştirdiği 4 Mevsim mobil uygulaması kullanıcılarına özel hediye çekilişi düzenliyor.
  • Çekilişe 31 Ekim tarihine kadar iOS veya Android uyumlu telefonuna 4 Mevsim uygulamasını indiren ve soruyu yanıtlayan tüm üreticiler katılabiliyor.

Bayer, tarım üreticilerini dijitalleşen tarım sektörüyle tanıştırmak ve üreticilerin tarım ürünleri hakkında uzman görüşlerden faydalanmasını sağlamak amacıyla geliştirdiği 4 Mevsim mobil uygulaması kapsamında, 31 Ekim tarihine kadar devam eden hediye çekilişi düzenliyor. Kameralı mini drone seti, çim biçme makinası ve akülü budama makası kazanma şansı yakalayacak üreticiler, çekilişe 4 Mevsim uygulamasını indirdikten sonra sisteme kayıt olarak ve “Uygulamamızın en çok hangi özelliğini beğendiniz?” sorusuna yanıt vererek kolayca katılabiliyor.

Tarım ürünleri alanındaki deneyimini dijital platforma taşıyan Bayer Tarım Ürünleri’nin geliştirdiği 4 Mevsim mobil uygulaması ile üreticiler; tarlalarının ve ürünlerinin takibini yapabiliyor ve anlık bildirimlerle bölgelerindeki gelişmelerden haberdar olabiliyor. Ayrıca; hastalık, zararlı ya da yabancı ot risklerine karşı Bayer’in ilaçlama tavsiyelerini alabiliyor ve güncel tarım hal ve borsa fiyatlarını takip edebiliyor.

4 Mevsim ücretsiz mobil uygulamasını indirmek için:

iOS: https://apple.co/2XvJjPO

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com….

Bayer Hakkında

Bayer, sağlık ve beslenme ile ilgili yaşam bilimleri alanlarında uzmanlaşmış küresel bir şirkettir. Ürün ve hizmetleri, insanlığa faydalı olabilmek ve giderek artan ve yaşlanmakta olan küresel nüfusun ortaya çıkardığı büyük zorlukların üstesinden gelmeyi desteklemek amacıyla tasarlanmıştır. Bayer Grup, aynı zamanda inovasyon ve büyümeyle değer yaratmayı ve kazanma gücünü artırmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı olan şirket, Bayer markası ile tüm dünyada güven, kalite ve güvenilirliğin timsali olmuştur. 2018 mali yılı itibarıyla 117 bine yakın çalışana ve 39,6 milyar Avro satış cirosuna sahip olan Bayer’in, yıllık sermaye harcaması 2,6 milyar Avro, Ar-Ge harcaması ise 5,2 milyar Avro düzeyindedir. Daha fazla bilgiye www.bayer.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz