Biofarma İlaç 19 Haziran 2019 tarihinde, İkinci Bahar Teknoloji Destek Projesi’nin ana sponsorluğu kapsamında İzmir Valiliği Bornova Nevvar Salih İşgören Huzurevi’nin teknoloji ekipmanlarının açılışında bulundu.

Görmeyenleri Koruma Derneği başkanlığında yapılan Teknoloji Destek Projesi ile huzur evine temin edilen son teknolojik cihazlar ile görme kaybı yaşayan ve göz rahatsızlıkları olan yaşlılar artık hem kitap ve gazetelerini çok daha rahat okuyabilecekler hem de yine bu ekipmanlar sayesinde traş olma , tırnak kesme gibi çok temel kişisel bedensel temizliklerini kimseye muhtaç olmadan tek başlarına yapabilecekler.

İzmir Bornova Kaymakamı Sn. Fatih Genel, Bornova Aile Sosyal Hizmetler il  Müdürü ,  Huzurevi Kurum Müdürü Başar Nayır ve diğer kurum yöneticilerinin katılım gösterdiği açılışta, İzmir Kaymakamı Sn. Fatih Genel , Biofarma İlaç Satış Pazarlama Direktörü Sn.Hakan Kırkık’a  ana sponsor teşekkür plaketi taktim ettikten sonra hep birlikte kurdele keserek Teknoloji Ekipmanlarının açılışı yapıldı;

Sn. Kırkık “Bizler için en mutluluk verici olan açılışın akabinde yaşlı huzur evi sakinlerimizin cihazlarla tanışma anları idi; cihazların yardımı ile gazetesini okuyan yaşlılarımızın heyecanı görülmeye değerdi” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz