Boehringer Ingelheim Türkiye’de Klinik Araştırmalar Müdürü olarak görev yapan Seza Bulca, Dubai’ye META Bölgesi’nden (Orta Doğu, Türkiye ve Afrika) sorumlu Bölgesel Klinik Araştırmalar Müdürü olarak atandı.

Boehringer Ingelheim Türkiye organizasyonundan yurtdışına gerçekleşen üst düzey atamalara her geçen gün yenisi ekleniyor. Boehringer Ingelheim Türkiye, META Bölgesi’ne (Orta Doğu, Türkiye ve Afrika) yeni bir terfi daha gerçekleştirdi.

1 Şubat 2016 tarihinde Klinik Operasyonlar Departmanı’nda Klinik Araştırmalar Sorumlusu olarak Boehringer Ingelheim ailesine katılan ve son olarak Klinik Araştırmalar Müdürü olarak görev yapan Seza Bulca; Klinik Operasyonların META Bölgesi’nde merkezileştirilmesiyle, Bölgesel Klinik Araştırmalar Müdürü görevini Dubai’den yürütecek.

Seza Bulca; Boehringer Ingelheim Türkiye organizasyonunda görev aldığı süre boyunca klinik çalışmaların yüksek kalitede yürütülmesinde ve sonuçlar üretilmesinde, global hedeflerin zamanında ve eksiksiz tamamlanmasında önemli roller üstlendi.

Seza Bulca Kimdir?

Özgeçmiş bilgisi

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi’nde Biyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıbbi Biyoloji ve Genetik alanında yüksek lisansını tamamlayan Seza Bulca, 2007 yılından itibaren Novartis Sağlık Gıda ve Tarım Ürünleri San. ve Tic. A.Ş / CRM CRO, Altis CRO, Covance CRO ve Servier İlaç ve Araştırma A.Ş.’de klinik araştırma alanında çeşitli pozisyonlarda görev aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz