Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz

Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz kimdir? Kaç yaşında ve nerelidir? Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Dr. Kayıpmaz hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda bulabilirsiniz…

Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz Kimdir?

Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz, 1983 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. 2001-2007 yılları arasında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlamış, sonrasında 2007 yılında Almanya’daki RWTH Aaxhen Üniversitesi’nde eğitim görmüştür.

Temmuz 2008 Ağustos 2012 tarihleri aralığında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Acil Tıp Anabilim Dalında yüksek ihtisasını yapan Dr. Afşin Emre Kayıpmaz, Kasım 2012-Temmuz 2014 arasındaki süreçte ise 1 yıl 9 ay boyunca Sivas Numune Hastanesi’nde Acil Tıp Uzmanı olarak görev almıştır.

Temmuz 2014-Ağustos 2018 tarihleri arasında Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi’nin Acil Tıp Anabilim Dalında öğretim üyeliği yapan Dr. Kayıpmaz, ayrıca Acil Tıp Uzmanları Derneği’nin de üyesidir.

Acil Ultrasonografi ve Klinik Toksiloji alanlarında uzman olan Afşin Emre Kayıpmaz, 28 Eylül 2018 yılında da doçent unvanını almıştır.

Mayıs 2019’da Ankara Şehir Hastanesi Acil Tıp Kliniği’ne Eğitim Görevlisi olarak atanan Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz, 10 Ocak 2020 tarihinden bu yana da Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz Kaç Yaşındadır?

1983 yılında dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibariyle 38 yaşındadır.

Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz Nerede Doğmuştur ve Nerelidir?

1983 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir.

Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz Ne Uzmanıdır?

Acil Ultrasonografi ve Klinik Toksiloji alanlarında uzmandır.

Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz Hangi Üniversiteden Mezundur?

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlamış, sonrasında 2007 yılında Almanya’daki RWTH Aaxhen Üniversitesi’nde eğitim görmüştür. Temmuz 2008 Ağustos 2012 tarihleri aralığında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Acil Tıp Anabilim Dalında yüksek ihtisas yapmıştır.

Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz Nerede Çalışıyor?

Ankara Şehir Hastanesi Acil Tıp Kliniği’ne Eğitim Görevlisi olarak çalışan Kayıpmaz, ayrıca 10 Ocak 2020 tarihinden bu yana da Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz Evli midir? Çocuğu var mıdır?

Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz’ın özel hayatına ilişkin bilgi bulunmamaktadır.

Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz Hakkında Basında Çıkan Haberler ve İçerikler Nelerdir?

Koronavirüs Bilim Kurulu’nda yer alan Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz, koronavirüs salgınına ilişkin yapmış olduğu açıklamalarla gündemde yer almaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz