AstraZeneca Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Feyza Aysan, Fast Company Dergisi’nin açıkladığı, “En Yenilikçi 50 İK Lideri” listesinde yer aldı.

Fast Company Türkiye, teknoloji, iş dünyası, ekonomi ve tasarım odaklı Amerikan iş dergisi’nin Türkiye edisyonu olarak, dünyanın çeşitli ülkelerinde uzun yıllardır yürütülen “Most Innovative HR Leaders” araştırması sonucunda “En Yenilikçi 50 İK Lideri” Projesi’ni başlattı. Global düzeyde önde gelen insan kaynakları uzmanlarından oluşan jüri, 150’ye yakın başvuru arasından, kriterleri karşılayan kişileri titizlikle değerlendirdi ve ilk 50 isim açıklandı.

Etik değerlere bağlı, şeffaf, eşitlikçi ve yenilikçi bir insan kaynakları politikası benimseyen AstraZeneca Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Feyza Aysan, En Yenilikçi 50 İK Lideri arasında yer aldı. Feyza Aysan, “İnsana değer veren, yenilikçi, eşitlikçi ve güvenilir insan kaynakları kültürümüz çok etkili. Her şeyden önce insana değer veren bir şirket olarak bu listede yer almak hepimiz için ayrı bir motivasyon kaynağı oldu. İçeride yaşadığımız güven kültürünün dış kaynaklar tarafından da takdir ediliyor olması bizler için büyük mutluluk kaynağı.” şeklinde belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz