“Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Nude, Turizm Restoran Yatırımcıları ve Gastronomi İşletmeleri Derneği (TURYİD) tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen GastroEkonomi Zirvesi’nin destek sponsorlarından biri oldu.

Şişecam’ın global markası Nude, Turizm Restoran Yatırımcıları ve Gastronomi İşletmeleri Derneği (TURYİD) tarafından 12 Mart’ta, Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen Global GastroEkonomi Zirvesi’ndeki standında ziyaretçilerini ağırladı.

Tüm dünyadan sektör profesyonellerini, gastronomi meraklılarını ve alanında uzman isimleri bir araya getiren zirvede Nude, global alanda pekçok tasarım ödülüne layık görülen koleksiyonları ile büyük ilgi gördü. Nude, gastronomi turizmini desteklemek adına GastroEkonomi Zirvesi’ne geçen yıl olduğu gibi bu sene de destek verdi.

Gastronomi Ekonomisi, Gastro Diplomasi, Gastronomi Turizmi ve Sosyal Gastronomi gibi konuların konuşulduğu GastroEkonomi Zirvesi’nde Nude, gastronomi dünyasına renk katacak yepyeni koleksiyonlarını da ikram profesyonelleri ile buluşturdu.

 Camın en yalın hali: ‘Nude’

Dünyanın üçüncü en büyük cam ev eşyası üreticisi Şişecam Topluluğu’nun global tasarım markası Nude, dünya prömiyerini 2014 yılında Maison Objet Paris’te yaptı. Ardından Milano ve Frankfurt’taki uluslararası fuarlarda boy gösterdi ve büyük beğeni topladı. Tüm koleksiyonlarını “Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesi ile tasarlayan Nude; Ron Arad, Nigel Coates, Joe Doucet, Pentagon Design, Tomas Kral, Mikko Laakkonen, Tamer Nakışçı, Erdem Akan ve Ali Bakova’nın da aralarında olduğu dünyanın saygın tasarımcıları ile çalışıyor.

Nude tasarımları Milano ve Türkiye’de Paşabahçe Mağazaları’nda satılıyor. Global ölçekte ise Selfridges, Bergdorf Goodman, WallpaperSTORE*, The Conran Shop Paris ve London, La Rinascente Milan, MOMA (Francisco, New York, Tokyo), Lane Crowford Hong Kong, Printemps Paris satış noktaları arasında yer alıyor. nudeglass.com ile de dünyanın yüzyirmi ülkesine satış yapılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz