Türkiye’de 60 yıldır hayatın her anında iyilik sağlık için çalışan GSK, dijital platformlarıyla sağlık çalışanlarına ihtiyaç duydukları bilgiyi onların en çok tercih ettiği kanaldan ulaştırarak sağlıkta dijital dönüşümün öncülüğünü üstleniyor. GSK Türkiye’nin eczacılar için geliştirdiği Turuncu Hat, web sitesi ve mobil uygulaması ile eczacıların hayatını kolaylaştırıyor.

Yenilenen teknik altyapısı ve kullanıcı dostu ara yüzü ile tedarik süreçlerini kolaylaştıran TuruncuHat ile ilgili GSK Türkiye Ticari Kanal, İş Geliştirme ve İş Mükemmelliği Direktörü Ömer Faruk Arslan “Turuncu Hat ile eczacılara GSK’nın tedavi alanlarındaki bilimsel gelişmelerin yanı sıra günlük hayatta ihtiyaç duyabilecekleri bilgileri de sunuyoruz” dedi.

Sağlık sektöründe dijital dönüşüme öncülük etmeyi hedefleyen GSK Türkiye, paydaşlarının hayatını kolaylaştıran dijital çözümleriyle, şirketin global yapılanmasında da başarı hikayesi olarak gösterilen çalışmalara imza atıyor. 2014 yılında kurulan Turuncu Hat’a Türkiye’deki 25 bin 800 eczacıdan 8 bin 600’ü üye. Turuncu Hat’ın, gelişen teknolojinin imkanlarıyla ve zamanın ruhunu yansıtan yeni tasarımıyla yenilikçi çözümler sunduğunu belirten GSK Türkiye Ticari Kanal, İş Geliştirme ve İş Mükemmelliği Direktörü Ömer Faruk Arslan “Turuncu Hat ile eczacılara GSK’nın tedavi alanlarındaki bilimsel gelişmelerin yanı sıra günlük hayatta ihtiyaç duyabilecekleri bilgileri de sunuyoruz” dedi.

Turuncu Hat ile Hızlı Gelecek

Sektörde eczacılara özel ilk ve tek platform olan Turuncu Hat, zengin içeriğiyle eczacıların GSK’nın tedavi alanlarında en güncel bilgilere ulaşmasını sağlıyor. Ömer Faruk Arslan “Eczacılar gün içinde çok yoğun bir tempoda çalışıyor. Hastaların ihtiyaçlarına doğru cevap verebilmeleri için her saniye çok önemli. Turuncu Hat, yenilenen teknik altyapısı ve kullanıcı dostu ara yüzü ile tedarik süreçlerini kolaylaştırıyor” dedi. Eczacılar Turuncu Hat ile toplam 8 saniye süren 4 adımda sipariş verebiliyor.

TuruncuHat eczacının her zaman yanında

Eczacılar, hem mobil uygulama hem de web sitesinden TuruncuHat’a giriş yapılabiliyor. Yenilenen yüzüyle eczacıların her zaman yanında olan platform,eczacıların doğru içeriğe en kolay şekilde ulaşmalarını hedefliyor. Turuncu Hat’ın yenilenmesi ile beraber siteye girişler yüzde 50, sitede geçirilen süre ise yüzde 163 arttı.

 

Detaylı bilgi için www.turuncuhat.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz