“Toplum sağlığı için daha fazlasını yapmaya Ben Varım” diyen GSK Türkiye çalışanları, GSK’yı üçüncü kez Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasına taşıdı

GSK Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” araştırmasında üst üste üçüncü kez ödüle layık görüldü. Araştırma sonuçlarına göre GSK Türkiye çalışanlarının yüzde 95’i topluma sağladığı katkıdan dolayı gurur duyduğunu dile getirirken, yüzde 96’sı çalışmalarıyla fark yarattığını hissediyor. GSK Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Selim Giray, “Daha sağlıklı bir toplum hayalini birlikte kurduğumuz çalışanlarımızla üçüncü kez Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasındayız. 60 yıldan bu yana hayatın her anında iyilik, sağlık için ‘Ben Varım” diyen bir ekiple çalışmanın en büyük ödül olduğuna inanıyorum” dedi.

GSK Türkiye; 5 kıtada, 50 ülkede faaliyet gösteren Great Place to Work Enstitüsü’nün “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” araştırmasında, 500 – 2000 çalışan sayısı kategorisinde “En İyi İşveren” seçildi.

Araştırma sonuçlarına detaylı bakıldığında ise çalışanların yüzde 86’sının GSK’da çalışmayı bir işten daha fazlası olarak görürken, burada çalıştığını paylaşmaktan gurur duyanların oranı yüzde 91 olarak öne çıkıyor. Çalışanların yüzde 87’si ise GSK Türkiye’de katılımcı, iletişime açık bir yönetim olduğunu belirtiyor.

GSK Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Selim Giray, “60 yıldan bu yana hayatın her anında iyilik, sağlık için çalışmak bizi her gün daha da heyecanlandırıyor. Bu ödülün, çalışanların kendilerini oldukları gibi rahatça ifade edebilmeleri, işlerini yaparken iyi hissedebilmeleri ve tüm deneyimlerinde öğrenme ve gelişim sürekliliğinin sağlanmasının doğal bir sonucu olduğuna inanıyorum. Bu ortak amaç duygusu, nice 60 yılları da birlikte şekillendirmek için ilham veriyor.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz