50 yılı aşkın birikim ve tecrübenin bugünkü temsilcisi olan ve 2022’de kuruluşunun 10. yılını kutlayacak İLKO İlaç, ürün portföyünü her geçen gün büyütmeye ve güçlendirmeye devam ediyor.

İLKO İlaç bu doğrultuda hızlı salımlı Donepezil hidroklorür ve uzatılmış salımlı Memantin hidroklorür kombinasyonu içeren Dezira Combi Uzatılmış Salımlı Sert Kapsülü, Türk Tıbbının hizmetine sundu.

Orta ve şiddetli Alzheimer tipi demansın tedavisinde kullanılan Dezira Combi, her bir uzatılmış salımlı sert kapsülde 10 mg donepezil hidroklorür ve sırasıyla 7 mg, 14 mg, 21 mg ve 28 mg memantin hidroklorür içeren 4 farklı formuyla (10 mg/7 mg, 10 mg/14 mg, 10 mg/21 mg, 10 mg/28 mg) 28 kapsüllük blister ambalajlarda hizmete sunulmuştur.

Dezira Combi, ülkemizde, Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi’nin (FDA) onay verdiği formülasyonda ve dozlarda üretilen ilk ve tek Donepezil + Memantin kombinasyonu olma özelliğini taşımaktadır.

İLKO İlaç; modern tıbbın ihtiyaç duyduğu ileri teknolojileri kullanarak, insanların yaşam kalitesini artıran ve hayat kurtaran ‘yenilikçi’ ürünleri kullanıma sunarak, tüm üretim ve Ar- Ge yatırımlarıyla; küresel rekabette öncü bir şirket olma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz