Bugüne kadar 400’e yakın sağlık çalışanının Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiği pandemi döneminde, vefat eden sağlık şehitlerinin ebediyen unutulmaması adına www.kalbimizdekiler.org web sitesi 14 Mart Tıp Bayramı’nda yayına başlıyor.

Sağlık iletişimi alanında faaliyet gösteren Sosyomed, 14 Mart Tıp Bayramı’nda hayata geçireceği “Kalbimizdekiler” sosyal sorumluluk projesini basına tanıttı.

Bugüne kadar 400’e yakın sağlık çalışanının Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiği pandemi döneminde, vefat eden sağlık şehitlerinin ebediyen unutulmaması adına www.kalbimizdekiler.org web sitesi 14 Mart Tıp Bayramı’nda yayına geçiyor.

Proje, sağlık çalışanlarının karşı karşıya olduğu risklere de dikkat çekerek; kişisel, kamusal, kurumsal ve uluslararası alınması gereken sorumluluklar hakkında bir manifesto da içeriyor.

Kalbimizdekiler projesi içerisinde yer alan bir çok kurumsal marka, “Kalbimizdekiler Hatıra Ormanı” nın yeşermesine katkıda bulunurlarken aynı zamanda hayatını kaybeden sağlık çalışanları adına yapılacak olan anıt projesine de destek vermekte.

Projeye, www.kalbimizdekiler.org web sitesinde yer alan destek ver bölümünden kurumsal ve kişisel destek verilebilecek. Destek veren kurum ve kişilerin isimleri ve destek içerikleri de web sitesinde özellikle belirtilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz