Lilly İlaç, 29-30 Haziran tarihlerinde İstanbul Maltepe Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilen Türkiye’nin en geniş katılımlı kurumsal spor organizasyonlarından olan Dragon Festivali’nde yer aldı. 2008’den bu yana yapılan etkinlikte geçen yıl ilk kez yarışan Lilly İlaç ekibi, bu yılki yarışlarda da hem eğlendi hem de kıyasıya mücadele etti.

Lilly İlaç Kurumsal İlişkiler Direktörü Gamze Gürses Kuzucu, Lilly İlaç’ın festivale katılımıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Türkiye genelinde farklı sektörleri bir araya getiren büyük bir etkinlik olan Dragon Festivali’nde ilk kez geçen yıl kürek çekmenin heyecanını yaşadık. Bir önceki etkinliğin heyecanı ve enerjisiyle bu yılki etkinliği daha da büyük bir başarıyla tamamlayan ekibimizi kutluyoruz. Lilly olarak, kurumsal hayatın eğlenceli bir simülasyonu olarak gördüğümüz bu yarışta, Lilly çalışanlarının güçlü takım ruhu anlayışına ve çeşitlilik & dahil etme önceliğimizin takıma yansımasına bir kez daha tanık olduk. Lilly’nin bu anlamdaki başarısının tüm katılımcı ekiplere örnek olduğu kanaatindeyim.”

Lilly İlaç hakkında
Tüm dünyadaki insanların yaşamlarını iyileştiren ilaçlar yaratmak için, insana verilen değeri keşif ile birleştirmek amacıyla 1876 yılında ABD’de kurulmuş olan Lilly, 140 yılı aşkın süredir devam eden güçlü bir mirasa sahiptir. Dünya çapında yaklaşık 33.000 çalışanı olan Lilly’nin, 8 ülkede üretim tesisi bulunmakta ve ürünleri 120 ülkede pazarlanmaktadır. Araştırma ve geliştirme alanında 7500’e yakın çalışanı ve 8 ülkede Ar-Ge merkezi bulunan Lilly, 55’ten fazla ülkede klinik araştırmalar yürütmektedir. Lilly, Türkiye’deki faaliyetlerine 1950’lerde, ürünlerinin bir Türk şirketi ortaklığında üretilip dağıtılmasıyla başlamış, 1993 yılında bu çalışmalarını Lilly İlaç Ticaret Ltd. Şti. çatısı altında toplamıştır. O tarihten bu yana Lilly, Türkiye’de, diyabet, endokrinoloji, osteoporoz, merkezi sinir sistemi hastalıkları, onkoloji, psoriasis ve erkek sağlığı alanlarında çeşitli ürünlerini Türk tıbbının kullanımına sunmaktadır.www.lilly.com.trwww.facebook.com/LillyTurkiye

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz