Türkiye’de her yıl 200.000 kişi kansere yakalanıyor ve her yıl, yüzbinlerce insan kanser sebebiyle hayatını kaybediyor. LÖSEV olarak bu vahim gidişe dur demek, kanser ve lösemideki tedavi başarısını arttırmak ve farkındalık sağlamak adına çalışmalarımıza var gücümüzle devam ediyoruz.

Yaklaşmakta olan Kurban Bayramı sebebiyle her kurban lösemili çocuklara can olsun diyerek çıktığımız bu yolda, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın da onayıyla dini usullere uygun olarak vekaleten kurban bağışlarını kabul ediyoruz. Kurban bağışları sayesinde lösemili ve kanser hastası çocuklarımıza 12 ay boyunca kırmızı et dağıtımı yapıyoruz.

Beslenme ve hijyen koşullarının çok önemli olduğu tedavide LÖSEV olarak her türlü destekle ailelerimizin yanında olmanın mutluluğunu yaşıyor, siz değerli basın mensuplarını da bu mücadeleye ortak olmaya davet ediyoruz.

Kurban kampanyamız kapsamında,

  • Çalışmalarımızı daha çok kişiye duyurabilmek için bilgilendirme amaçlı kamu spotumuzun yayınlarınızda bayrama dek, her gün yada akışınıza uygun gün aşırı yayınlanmasını
  • Uygun olan TV programlarına konuk olarak katılmayı arzu ediyoruz.

Kamu spotu ve RTÜK onayına linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.losev.org.tr/filesfordownload/2019/kurban/index.html

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz