Pierre Fabre Türkiye çalışanları,evde kaldığımız bu günlerde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101. yıl coşkusunu kendi evlerinde yaşattı. Geleceğe hazırlık için bugünden harekete geçmeyi kendisine ilke edinmiş Pierre Fabre, bugünlere gelmemizde önemli rol oynayan Mustafa Kemal Atatürk’ü anarken yarınlarımız için de gençlere seslenmeyi unutmadı.

Pierre Fabre Türkiye Genel Müdürü Dr. Hande Demirdere ve marka çalışanları 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel olarak evlerinde kendi imkânlarıyla çektikleri videoda Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’nden bölümler okudu. Video markanın sosyal medya hesaplarından yayımlandı.

Pierre Fabre Türkiye çalışanları, videonun sonunda şirketin Covid 19 ile mücadele kapsamında #takingcare etiketiyle başlattığı iletişim kampanyasına da atıfta bulunarak Türkiye haritası üzerine yerleştirilmiş karelerde elleriyle kalp işareti yaptı. Tüm dünyadaki Pierre Fabre çalışanları, “taking care, living better” sloganıyla özdeşleştirdikleri bu hareketle gelecek için iyimserliklerini vurguladılar. Önümüzdeki daha güzel günlere hazırlanmak için en iyi bildikleri işi yaptıklarını ifade eden çalışanlar, “Amacımız, her bir insanın yaşamına dokunarak, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek” dediler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz