dav

Dermatokozmetoloji Derneği ve Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı işbirliğinde düzenlenen Uludağ Dermatokozmetoloji Günleri’nin 10’uncusu 10-13 Mart 2019’da Uludağ Karinna Otel’de düzenlendi.

Kurulduğu 2004 senesinden bugüne seçkin dünya markalarını ve devrimsel yenilikleri, dermatoloji, plastik cerrahi ve medikal estetik dünyası ile buluşturan Seltek Group, 10. Uludağ Dermatokozmetoloji Günleri’nde dermal dolgu ve mezoterapi ürünleriyle yer aldı. Dermatoloji uzmanlarının ve asistanlarının mesleki gelişimlerine ve estetik uygulama bakış açılarına katkı sağlamayı amaçlayan Dermatolog Doç.Dr. Hakan Erbil’in de Göz Altı Işık Dolgusu kursu verdiği Seltek, 10. Uludağ Dermatokozmetoloji Günleri’nde büyük ilgi gördü.

Seltek Estetik A.Ş. yetkilileri, bu tarz toplantılarla çalışmalarının güçlendiğini, farklı bilgi alışverişlerinin ve dermatoloji dünyasındaki son gelişmelerin paylaşımının önemli olduğunu vurguladılar. Dermatoloji sektörüne katkı sağlamak için yeni aktivitelerle ile doktorlar ile bir araya gelmeye devam edeceklerini söylediler.

SELTEK Estetik A.Ş. Hakkında: 2004 yılında kurulan, dermokozmetik, ilaç ve dental alanlarda dünya markalarını ve devrimsel yenilikleri Türk medikal estetik, plastik cerrahi, dermatoloji, ortodonti ve eczane dünyası ile buluşturan SELTEK Group, profesyonel derin kimyasal peelingden leke tedavilerine, anti-aging bakım ürünlerinden hedefli problem çözücü cilt ürünlerine, saç ve gençleştirici mezoterapiden estetik dolgu ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Yurt dışı lisans anlaşması çerçevesinde lokal anestezik ilaç olan LMX-4’ü de üreten SELTEK, klinik araştırmalarla güvenilirliği kanıtlanmış, güçlü Ar-Ge departmanları ile öne çıkan dünyanın en güvenilir markalarının Türkiye’nin yanı sıra on beş ülkede dağıtım ve distribütörlük haklarını da elinde bulunduruyor.

SELTEK Estetik A.Ş. markaları ve ürünleri hakkında detaylı bilgiye www.seltekgroup.com’dan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz